DOBRODELNA PRIREDITEV VRTCA MAVRICA TREBNJE

12.05.2022

V sredo 20. 4. 2022 je v Kulturnem domu potekala že 14. dobrodelna prireditev Vrtca Mavrica Trebnje. Otroci vrtca Mavrica Trebnje, ter vrtčevske mažorete so s plesom, petjem in s svojo igrivostjo pričarali delček mozaika, kar vzgojitelji doživljamo z njimi. Dobrodelnost in želja po boljšem je omogočila otrokom nekaj novega, lepega in čarobnega. Prireditev z naslovom Naš dan – vaš dan je povezovala Barbara Leben.

Teden dni pred prireditvijo je v vrtcu potekal dobrodelni  bazar na temo Otroci – otrokom. Ponujali smo ročne izdelke, ki so jih izdelali strokovni delavci vrtca. Z zbranimi prostovoljnimi prispevki bodo financirani stroški izleta v Zlatorogovo deželo za 4-5 letne otroke.

Na bazarju je bilo zbranih 1.456,00 €, na dobrodelni prireditvi pa 1.303,00 €. Skupaj je bilo tako zbranih 2.759,00 € prostovoljnih prispevkov, za kar se vsem iskreno zahvaljujemo.

Sklad želi s svojim delovanjem puščati z otroki in v otrocih sledi in skupaj ustvarjati čudovite spomine na vrtčevske dni.

Slavica Cesar, predsednica sklada