PREDSTAVITEV GASILCEV PGD ŠENTLOVRENC

28.10.2022

V petek, 28. 10. 2022, smo se otroci in strokovne delavke iz enote Lovrenc peš odpravili do novega gasilskega doma v Šentlovrencu. Tamkajšnji prijazni gasilci so nas sprejeli z odprtimi rokami.

V sodelovanju z gasilci iz enote Trebnje so nam predstavili sodobni gasilski tovornjak z najnovejšo opremo in dvigalom. Ogledali smo si pripomočke, orodja, opremo in se praktično preizkusili v gašenju z vodo. Svoje delo je predstavila tudi prijazna policistka iz policijske postaje Trebnje.

Z velikim ponosom so gasilci odprli vrata novega gasilskega doma in lahko smo si ogledali njihove prostore.

Gasilcem PGD Šentlovrenc se prijazno zahvaljujemo za čudovito predstavitev in predano znanje, ki bo otrokom koristilo v vsakdanjem življenju.

Hvala!

Tanja Marn, vzgojiteljica