Razstava Ostržkovi ustvarjalčki

24.05.2022

V enoti Ostržek smo pripravili razstavo Ostržkovi ustvarjalčki na temo obogatitvene dejavnosti oddelka. S pomočjo različnih tehnik in motivov smo združili risbo vsakega posameznika in jo predstavili na razstavi, ki jo obiskovalci lahko občudujete v naši enoti. Preden smo razstavo otvorili, smo se dobili na igrišču vrtca. Otroci iz vseh oddelkov so predstavili, o čem so se pogovarjali, kaj so delali in kaj ustvarili. Spoznali smo zgodbo na temo travnik, govorili o sproščanju, lovili Mihca in žabo (Moja roka riše). Ugotovili smo, da se imamo radi, zato smo vsem prijateljem poslali pikapolonice za srečo. Na koncu smo si ogledali delo naših prijateljev in naredili skupinsko fotografijo.

Ob prihodu staršev v vrtec, so otroci staršem razlagali, kaj se na njihovi risbi dogaja in povedali, da so na njej sodelovali tudi prijatelji iz ostalih oddelkov.

Strokovne delavke enote Ostržek