Lovrenčevi mali in veliki pohodniki

17.10.2023

Na jesensko obarvano četrtkovo popoldne smo se pred enoto Lovrenc zbrali veliki in mali Lovrenčevi pohodniki.

Toplo sonce je staršem, otrokom in seveda tudi vzgojiteljicam dalo veliko volje in energije, da se podamo na razgibani jesenki pohod. Pot nas je vodila do Velikega Vidma, kjer smo občudovali prelepo naravo, ki nam ponuja opazovanje spreminjanja barv jesenskega listja, poslušanje žvrgolenja ptic in šumenja listkov ter prelep razgled na okoliške vasice. Otroci so se preizkušali v svojih gibalnih sposobnostih in se veselili sladkega presenečenja na cilju.

Škrat Lovrenc nas je vse skupaj prav lepo pogostil in poskrbel, da so bili nasmehi na obrazih še bolj sladki. Vsekakor bomo škrata Lovrenca še kdaj poprosili, da se nam pridruži in skupaj preživimo razigrane otroške dni. Ob tem pa naj ne pozabimo, da smo tako z opravljenim pohodom, skupaj s starši in otroki obeležili svetovni dan hoje, ki ga bomo praznovali 15. 10. 2023.

Tanja Marn, vzgojiteljica